konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Jako solidny i doświadczony producent folii stretch, firma Ebordi z siedzibą pod Poznaniem gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Dostępna w asortymencie przedsiębiorstwa ręczna i maszynowa folia wykonana jest wyłącznie z wytrzymałych i solidnych tworzyw. Dzięki temu powstały artykuł może się poszczycić dużą trwałością i zarazem elastycznością.

Proponowana folia jest zazwyczaj wykorzystywana do owijania różnego rodzaju ładunków celem zabezpieczenia ich podczas przewozu. Stanowi ona skuteczną ochronę przed urazami mechanicznymi, wilgocią, kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Efektywnie zabezpiecza też ładunek przed blaknięciem pod wpływem promieniowania UV. Folia jest dostępna w kolorze niebieskim i czarnym, a także w wersji transparentnej. Występuje w korzystnych, konkurencyjnych cenach.

62-023 Gądki, ul. Poznańska 3/0

NIP: 7773269274

https://ebordi.pl/

2017-07-11 09:28:23

Producent folii stretch - Ebordi s.c.

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5