konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Sukces przedsiębiorstwa zależy nie tylko od wysokiej jakości jego usług, ale też od wykorzystania nowoczesnych technologii. Z roku na rok powstają coraz to nowe programy i aplikacje, które pozwalają zmniejszyć koszty administracyjne i zoptymalizować procesy biznesowe.

Chociaż firmy i instytucje są zobligowane do przechowywania swojej dokumentacji przez dłuższy czas, wcale nie muszą posiadać archiwum w wersji papierowej. W przedsiębiorstwie warto wprowadzić wirtualny system zarządzania dokumentami, który pozwoli oszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. W połączeniu z technologią podpisu biometrycznego firma może być całkowicie wolna od papieru, co jest też ważną kwestią ze względów ekologicznych. Takie rozwiązania proponuje swoim klientom zespół Contman, do której mogą się zgłaszać przedsiębiorcy z całej Polski.

61-754 Poznań, ul. Szyperska 14/0

NIP: 7822187407

https://www.contman.pl/

2019-02-22 14:12:11

System zarządzania dokumentami

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5