konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Rodzina ma do spełnienia niezwykle ważną misję, gdyż od tego, jak funkcjonuje, w dużej mierze zależy to, na jakich ludzi wyrosną dzieci, a więc ma to znaczenie dla całego społeczeństwa. Kiedy zatem w rodzinie są jakieś problemy, ważne jest, by je rozwiązywać. Dorośli przy tym nie powinni łudzić się, że rozgrywające się między nimi sprawy nie mają wpływu na dzieci, gdyż nigdy tak nie jest, nawet jeśli bardzo starają się udawać, że wszystko jest w porządku.

Ponieważ zaś nie ze wszystkimi problemami można poradzić sobie samodzielnie, na przykład z nałogiem współmałżonka, warto czasami wziąć pod uwagę rozwiązanie, jakim jest wizyta w gabinecie psychoterapii i terapia rodzinna. W Warszawie można ją podjąć na przykład w gabinecie psychoterapii INZPIRO. Doświadczeni lekarze wiedzą, jak pomagać w rozmaitych przypadkach, by rodzina zaczęła dobrze spełniać swą rolę.

00-833 Warszawa, ul. Sienna 72/0

NIP: 9511482312

http://psychiatrzy.pl/

2017-08-07 12:25:44

Terapia rodzinna Warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Caprea Agencja Reklamowa

03176 Warszawa, ul. Fleminga 33B