konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Charakter i wygląd auta z pewnością podkreślają właściwie dobrane felgi. Jednak wybór w konkretnym sklepie jest nie lada wyzwaniem. A już dopasowanie właściwego gatunku pod kątem danego modelu, to szczególnie trudna sztuka. Dlatego warto zajrzeć na felgar.pl i skorzystać z fachowego doradztwa. Dystrybutor następujących marek: Anzio, ATS, BK WHEEL, Autec, Disla i Viper, zachęca do bezpośredniego kontaktu oraz konsultacji.

Klienci oprócz jakości, mają zapewnione unikatowe wzornictwo oraz naprawdę szeroką gamę, różnorodnych produktów. Ten sklep z alufelgami w Poznaniu cieszy się renomą i popularnością wśród klientów. Stąd nie trzeba już długo szukać trafnego rozwiązania. Tym bardziej że na poszczególne elementy oferty może być udzielana gwarancja, nawet do pięciu lat. Niezaprzeczalnie świadczy to o klasie poszczególnych felg.

62-020 Swarzędz, ul. Os. T. Działyńskiego 1g/20/0

NIP: 777-303-28-10

http://felgar.pl/

2018-02-20 16:18:10

Sklep z alufelgami poznań • http://felgar.pl/

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5