konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Kochasz sport i pragniesz, aby Twoje dzieci także zaraziły się miłością do aktywności fizycznej? Szukasz czegoś, co przykuje ich uwagę, ale i sprawi, że będą czerpać z tego radość? W takim wypadku dobrze postawić na tenis ziemny, który nie tylko uczy dyscypliny, ale także trudno się w nim nie zakochać!

Warto jednak pamiętać, że niezwykle ważnym aspektem w nauce tenisa jest znalezienie odpowiedniego trenera, który od początku będzie niwelował błędy, korygując je tak, aby gra była nie tylko przyjemna, ale i efektywna. Warta uwagi jest zatem wyzszaszkolatenisa.pl, która od lat zatrudnia wysportowanych trenerów, dla których tenis to całe życie.  Należy również wspomnieć, że ten sport to opcja dla każdego, dorosłego i młodszego! Już dziś zapisz się na tenis — Powsin, Wilanów, Mokotów czy wiele innych dzielnic, to miejsca świetnie skomunikowane z daną szkołą!

02-986 Warszawa, ul. Wał Zawadowski 99/0

NIP:

http://www.wyzszaszkolatenisa.pl

2017-07-13 15:43:11

Tenis powsin

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Caprea Agencja Reklamowa

03176 Warszawa, ul. Fleminga 33B