konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Leczenie endodontyczne może być przeprowadzane w przypadku nieuszkodzonego zęba, jednak czasami konieczne jest podjęcie takiego leczenia w przypadku mocno zniszczonych zębów, które na przykład mają tylko korzenie. Wówczas przyda się nie tylko leczenie kanałowe, ale też odbudowa zęba. W Warszawie zabiegi takie można wykonać w klinice stomatologicznej Wellness Dentica.

W gabinecie tym pacjenci mogą wybrać rodzaj odbudowy. To, z jakiego materiału zostanie wykonana korona, czyli widoczna część zęba, determinuje ostateczny efekt, zarówno wizualny, jak i trwałość, jak również wpływa na koszt zabiegu. Możliwości jest wiele, a doświadczony personel, mający na uwadze pełne zadowolenie pacjentów, zawsze doradza rozwiązania najlepsze w danym przypadku. Warto też mieć na uwadze fakt, iż w miejscu tym można wykonać niezwykle precyzyjne leczenie kanałowe pod mikroskopem, które jest lepsze niż przeprowadzane tradycyjną metodą.

02-703 Warszawa, ul. Bukowińska 22a lok. 11u/0

NIP:

http://wellnessdentica.pl/

2019-02-14 09:52:19

Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna • Leczenie kanałowe z odbudową zęba Warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Caprea Agencja Reklamowa

03176 Warszawa, ul. Fleminga 33B