konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Od dawna nie korzystasz ze swojego balkonu, bo ptaki urządziły sobie na nim swoje gniazdo? Często zdarza się to w dużych miastach, w których jest za mało drzew, by tam ptaki mogły się przemieszczać. Gołębie na balkonie to jednak dość spory problem dla właścicieli mieszkania, bo zbierające się w tym miejscu odchody nie są zbyt higieniczne. Świetnym rozwiązaniem okazuje się siatka na balkon, która skutecznie blokuje niechciane ptaki przed wlatywaniem na przestrzeń Twojego balkonu.

Na stronie kolcenaptaki.pl znajdziesz informacje o jednej z firm, która zajmuje się montażem takiego rozwiązania. Sprawdziło się ono świetnie już u wielu lokatorów, którzy wcześniej borykali się z taką samą przypadłością. Jeśli więc i Ty chcesz mieć pewność, że Twój balkon wolny będzie od ptaków, to taka siatka będzie jednym z lepszych rozwiązań, na jakie możesz się zdecydować. 

30-377 Kraków, ul. Wzgórze 20/0

NIP: 6762267420

http://kolcenaptaki.pl/

2019-06-03 15:09:12

Siatka na balkon • Evolution Maciej Grabski

prace.edu.pl

30960 Kraków, ul. Skrytka pocztowa 220

Gomeo

30865 Kraków, ul. Podłęska 17A

F.P.U.H Sedia Janiczek Zbigniew

32731 Żegocina, ul. Żegocina 5