konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Górskie wycieczki latem są wspaniałym przeżyciem. Zabierając ze sobą namiot, można nocować w wielu miejscach i pozostać całkowicie niezależnym, każdego kolejnego dnia zdobywając nowe szczyty. Ale co w sytuacji, gdy chce się wędrować po górach zimą? Jak sobie radzić, kiedy temperatura spada do poziomu uniemożliwiającego nocowanie w namiocie? Z pomocą przychodzą zimowe wypożyczalnie kamperów, które oferują możliwość wynajęcia samochodu z miejscem na nocleg, wyposażonego we wszystkie niezbędne sprzęty kuchenne, jak również łózka, stolik, a nawet prysznic! Takim autem jest Mercedes Marco Polo, którego wynajem oferuje firma jachtemwgory.pl.

Udostępniony do wypożyczenia pojazd niemieckiej marki pozwala jednocześnie na przemieszczanie się z miejsca na miejsca na dalekich dystansach, jak i prowadzenie codziennego życia, włącznie z przyrządzaniem jedzenia, spaniem i myciem się. To znakomity sposób na to, żeby wybrać się na długi wyjazd w góry zimą, nie będąc skazanym na spanie w bacówkach i schroniskach.

87-100 Toruń, ul. Polskiego czerwonego krzyża 31B/3

NIP: 2530198034

http://www.jachtemwgory.pl/

2019-04-18 13:22:12

http://www.jachtemwgory.pl/ • Zimowe wypożyczalnie kamperów

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

87850 Choceń, ul. Ługowiska 1

Autokasacja U Jacka

87700 Aleksandrów Kujawski , ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Pantofle Longina Dorobek

85067 Bydgoszcz, ul. Rondo Jagiellonów 1