konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Rodzice przykładają dużą wagę do rozwoju swoich dzieci, zapisując je na różne zajęcia pozalekcyjne. Dodatkowe lekcje języka angielskiego należą do jednych z najczęściej wybieranych. Trudno się dziwić, w dzisiejszych czasach brak choćby podstawowej znajomości tego języka zamyka wiele drzwi i możliwości. Lekcje języka realizowane w szkołach państwowych są niestety niewystarczające i często odbywają się w tempie niedopasowanym do części uczniów.

Dodatkowe lekcje angielskiego w Poznaniu oferuje szkoła językowa HOME. Zajęcia są realizowane w taki sposób, aby wyeliminować całkowicie stres związany z nauką. Lekcje dla dzieci realizowane są w formie zabawy, co dodatkowo pomaga w przyswajaniu wiedzy przez uczniów. Zajęcia trwają 45 minut i odbywają się maksymalnie 2 razy w tygodniu, w grupach czteroosobowych.

61-625 Poznań, ul. Skotarska 8a/0

NIP: 6080080701

http://home-szkola.pl/

2017-12-21 15:10:59

Lekcje angielskiego poznań | http://home-szkola.pl/

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5