konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Język angielski traktowany jest w dzisiejszych czasach na równi z językiem ojczystym. Z racji, że świat stal się bardziej międzynarodowy, firmy od swoich pracowników wymagają dobrej znajomości tego języka - zapewniającej swobodną konwersację. Znajomość języka z zajęć w szkole to zdecydowanie za mało. Podciągać swoją wiedzę można każdego dnia: oglądając filmy i seriale w oryginale lub z napisami, czytając proste książki po angielsku. Tak wiele i tak niewiele zarazem.

Jeżeli chodzi o umiejętność prowadzenia płynnej rozmowy, nie obędzie się od rozmów z drugim człowiekiem. Ciekawe rozwiązanie dla osób chcących popracować nad swoim angielskim mówionym, oferuje bilinguo.pl. Firma oferuje e-korepetycje z języka angielskiego, które odbywają się z nauczycielem przez Skype. W ten sposób bez wychodzenia z domu i bez konieczności  rozmowy twarzą w twarz, można poprawić swój warsztat i słownictwo.

33-332 Kraków, ul. Karmelicka 28/0

NIP:

http://bilinguo.pl/

2018-06-05 12:22:35

E korepetycje z angielskiego

prace.edu.pl

30960 Kraków, ul. Skrytka pocztowa 220

Gomeo

30865 Kraków, ul. Podłęska 17A

F.P.U.H Sedia Janiczek Zbigniew

32731 Żegocina, ul. Żegocina 5