konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Nowoczesna laweta w Poznaniu oferowana jest przez firmę Pomoc Drogowa Laweta, czyli przedsiębiorstwo czynne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Współpracuje ono z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy usuwają część usterek na miejscu, dzięki czemu niekiedy nie jest konieczne transportowanie pojazdu do warsztatu. Pomagają w przypadku braku paliwa, zatrzaśnięcia kluczyków oraz w wielu innych sytuacjach, dlatego ich usługi z roku na rok zyskują na popularności. Dają także możliwość skorzystania z auta zastępczego w momencie, gdy pojazd klienta jest na tyle uszkodzony, że nie jest w stanie dalej poruszać się po drodze.

Oferta tej firmy obejmuje również transport lawetą. Można na niej umieszczać nie tylko samochody osobowe czy dostawcze, ale i maszyny rolnicze, takie jak ciągniki. Jest ona prowadzona przez doświadczonych kierowców, którzy sprawnie umieszczają auta na platformie, a następnie przewożą je we wskazane przez klienta miejsce. Ostateczna cena tego typu usług zależy między innymi od liczby kilometrów, jakie będzie musiał pokonać pracownik.

62-030 Luboń, ul. Grzybowa 18/0

NIP: 7822203164

https://pomocdrogowa-laweta.pl/

2020-08-09 00:00:00

https://pomocdrogowa-laweta.pl/

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B