konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Szukając odpowiedniej suszarki do włosów, warto postawić na znanych producentów, a także zwrócić uwagę na wielofunkcyjność urządzenia. Na stronie internetowej zdrowieshop.pl oferowana jest suszarka do włosów z jonizacją i dyfuzorem marki JP, która charakteryzuje się nie tylko łatwym i szybkim suszeniem, ale również zadbaniem o ogólną kondycję włosów. To właśnie jonizacja ma tak pozytywny wpływ i powoduje, że uzyskana fryzura nie puszy się i nie elektryzuje pod wpływem czynników atmosferycznych.

Suszarka posiada dwie dodatkowe końcówki - dyfuzor do zwiększenie objętości i podkręcenia, a także koncentrator, który z kolei znacznie przyspiesza proces suszenia i wygładza włosy. Warto zapoznać się z całym oferowanym w sklepie asortymentem, który składa się wyłącznie ze sprawdzonych i funkcjonalnych sprzętów.

05-250 Radzymin, ul. Wadery 16/0

NIP:

https://zdrowieshop.pl

2020-08-13 00:00:00

Zdrowieshop.pl | Suszarka do włosów z jonizacją i dyfuzorem

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

LuxDom

05400 Otwock, ul. Karczewska 6