konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Piece akumulacyjne firmy Henimax to idealne rozwiązanie dla klientów chcących ogrzewać swoje domy prądem. Ze względu na swoją specyficzną konstrukcję, pozwalają zaoszczędzić spore sumy na kosztach ogrzewania. Cena pieca akumulacyjnego pochodzącego z tego przedsiębiorstwa jest dość niska, a zalety płynące z jego stosowania – nieocenione. Urządzenie to zapewnia niezawodność pracy oraz możliwość bezobsługowej eksploatacji. Nie wymaga posiadania osobnych pomieszczeń na składowanie opału. Nie wytwarza też trudnego do usunięcia popiołu.

Piece zaprezentowane w ofercie posiadają solidne grzałki oraz wypełnienie tworzone ze sprawdzonych materiałów termoizolacyjnych, dzięki czemu utrzymują ciepło przez długi czas. Pobierają energię elektryczną, która następnie przekształcana jest na energię cieplną. Klienci mogą wybierać spośród modeli statycznych i dynamicznych, ogrzewających wnętrza za pomocą wydmuchiwania ciepłego powietrza.

66-620 Gubin, ul. Partyzantów 22/0

NIP: 9281864434

https://henimax.pl/

2020-10-10 00:00:00

Piec akumulacyjny cena • Henimax

Demar Tomiak

65386 Zielona Góra, ul. Budowlana 6

Denticus

65056 Zielona Góra, ul. Plac Matejki 21b

KlimaWent Gorzów - Łukasz Jaworowski

66400 Gorzów Wielkopolski, ul. 9 Maja 3D