konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Szerokie zastosowanie kopert jest czymś normalnym, a z pomocą rekomendowanej firmy można się w nie zaopatrywać za niewielkie pieniądze. Tak się składa, że polska marka Kuvert jest świetnie znana na rynku i od lat dostarcza nabywcom świetnych rozwiązań. Są to zarówno klasyczne koperty odpowiednie do wysyłania listów, jak też warianty z mocniejszej tektury (cenione przy wysyłce dokumentów, płyt CD czy odzieży). Asortyment uwzględnia też gamę kopert bąbelkowych, które dodatkowo zabezpieczają przedmioty.

Wśród dostępnych rozwiązań w zasadzie wszystkie to koperty ekologiczne. Wykonane z papieru są bardzo łatwe do recyklingowania zgodnie z obowiązującymi normami. Opcjonalne elementy z tworzywa sztucznego, czyli bąbelkowe wypełnienie, da się łatwo oddzielić od papieru i wyrzucić do odpowiedniego pojemnika. Gama kopert obejmuje standardowe formaty, takie jak C/13, G/17 czy K/20.

64-360 Przyprostynia, ul. Prandoty 150/0

NIP:

https://kuvert.com.pl

2020-10-18 00:00:00

KUVERT POLSKA Spółka z o.o. - Koperty ekologiczne

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B