konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Zwiedzając okolice Zatoru, objęte programem Natura 2000, nie sposób nie zauważyć oryginalnego kompleksu Scandi Restaurant. Położona w malowniczej okolicy restauracja zaprasza gości na przygotowane z pasją dania, które pozwalają zaspokoić apetyt nawet najbardziej wymagających klientów. Przy restauracji działa również kawiarnia, oferująca wiele rodzajów kaw, herbat, świeżo wyciskanych soków i koktajli. Goście mogą ponadto skosztować przepysznych deserów. Nietuzinkowy design wnętrza dopełnia miły pobyt w kawiarni.

Obszary objęte programem Natura 2000 bez wątpienia sprzyjają wypoczynkowi. Zwiedzając takie tereny, można również miło spędzić czas w miejscach, które powstały z myślą o harmonijnym zespoleniu natury i kultury. Polecana przez wiele osób w Zatorze kawiarnia zaoferuje Ci przyjemne popołudnie z filiżanką kawy, w otoczeniu zapierającej dech i imponującej przyrody.

32-640 Zator, ul. Stawowa 15/0

NIP:

https://scandirestaurant.pl/

2020-10-22 00:00:00

Zator kawiarnia | Scandi Restaurant

prace.edu.pl

30960 Kraków, ul. Skrytka pocztowa 220

Gomeo

30683 Kraków, ul. Nowosądecka 74

toPROMO Advertising Group

32600 Oświęcim, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 28/4