konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Kujawska marka POLSUSZ jest znana na rynku polskim oraz zagranicznym jako nowoczesna suszarnia przemysłowa, dysponująca własnym parkiem maszynowym i wykwalifikowaną kadrą. Susze warzywne, które są produkowane na miejscu, wyróżniają się wysoką jakością, trwałością oraz zachowanym zapachem i smakiem. Tego rodzaju produkty mogą doskonale zastąpić świeże warzywa podczas okresu jesienno - zimowego.

Cała produkcja suszonych warzyw odbywa się w odpowiednich warunkach - bez wykorzystania sztucznych substancji, konserwantów czy barwników. To właśnie dlatego klienci cenią sobie współpracę z polskim przedsiębiorstwem, który samodzielnie zaopatruje plantatorów w wysokiej jakości nasiona do uprawy marchewki, buraka czy pietruszki, po czym skupuje warzywa do dalszej obróbki. Takie działania są gwarancją uzyskania najlepszych suszonych warzyw.

87-704 Bądkowo, ul. Łówkowice /

NIP:

https://polsusz.pl

2020-10-27 00:00:00

Polsusz - Susze warzywne

Autokasacja U Jacka

87700 Aleksandrów Kujawski , ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Auto Serwis Kwiatowa

87100 Toruń, ul. Kwiatowa 83

Cukiernia Sowa sp.j.

85315 Bydgoszcz, ul. ks. J.Schulza 3