konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Catering nie jest usługą, która może być wykorzystana tylko podczas przyjęć lub  spotkań biznesowych. Coraz więcej klientów stosuje go na co dzień, chociażby jako element zdrowej diety. Tego typu propozycja znajduje się również w ofercie firmy na stronie internetowej smakserwis.pl. Jedną z opcji do wyboru dla zamawiającego jest smaczny i pełnowartościowy lunch na zimno, dostarczany w Warszawie.

To świetna alternatywa dla standardowej kanapki robionej samodzielnie w domu lub zamawiania niezdrowych, kalorycznych fast foodów. Pracownicy serwisu, dbając o najwyższą jakość usługi i zadowolenie klienta, dostarczają posiłek wykonany ze świeżych produktów, co gwarantuje wspaniały smak i aromat w każdym kęsie. Z uwagi na fakt, że proponowane w ofercie dania zawsze zawierają owoce lub warzywa, mogą z powodzeniem stanowić dzienną dawkę witamin i minerałów, które pozytywnie wpływają na zdrowie.

 

01-304 Warszawa, ul. Połczyńska 121/0

NIP:

https://smakserwis.pl/

2020-10-30 00:00:00

Smak Serwis | Lunch na zimno Warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a