konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Producent zamykanych pojemników z tworzywa sztucznego, marka Waterflex zaprasza do zapoznania się oraz skorzystania z jej oferty. Jest ona skierowana zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Atutem przedstawionej propozycji, oprócz wspomnianej uniwersalności, jest również atrakcyjna cena za dostępny na stronie internetowej firmy asortyment.

Każdy z towarów został dokładnie opisany pod względem parametrów technicznych oraz dostępnych możliwości zastosowania. Dzięki temu klient może nabyć pojemnik odpowiadający jego zapotrzebowaniu w każdym elemencie. W sprzedaży można znaleźć niewielki zbiornik na wodę pitną o pojemności 20 l, a także beczki na wodę, które pomieszczą ponad 1000 l. Bez względu na to, ile cieczy mogą pomieścić, każdy z przedstawionych produktów charakteryzuje się odpowiednią trwałością, co gwarantuje długi oraz wydajny czas użytkowania.

58-306 Wałbrzych, ul. Łączna 11/0

NIP:

https://waterflex.pl/pl/

2020-11-07 00:00:00

Zbiornik na wodę pitną 20l

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

2Koła & Ski

62002 Suchy Las / Poznań, ul. Szkolna 56

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25