konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Przedsiębiorstwo Cukiernia Sowa Sp. j. to miejsce, w którym coś dla siebie znajdą miłośnicy słodyczy ceniący tradycyjną sztukę wypieków. Firma powstała w 1946 r. Do dziś stosowane są oryginalne receptury z tamtego okresu, które zostały wzbogacone o kolejne składniki zgodnie z nowymi trendami w sztuce wypieków. 

Podmiot działa na terenie całego kraju. Dużą popularnością cieszą się cukiernie we Wrocławiu, w których torty przygotowywane są na zamówienie. Oferta jest szeroka. Klienci mogą zamówić rozmaite smaki oraz kształty. Specjalnością zakładu są wersje artystyczne, które wyróżniają się oryginalnymi dekoracjami. Oferowane są wypieki specjalnie przeznaczone na stół weselny, ale też na imprezy urodzinowe oraz inne imprezy okolicznościowe. W punkcie można zjeść też pyszny deser i napić się aromatycznej kawy.  

85-315 Bydgoszcz, ul. ks. J.Schulza 3/0

NIP:

https://www.cukierniasowa.pl

2020-11-25 00:00:00

Torty - Cukiernia Sowa Wrocław

Autokasacja U Jacka

87700 Aleksandrów Kujawski , ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Auto Serwis Kwiatowa

87100 Toruń, ul. Kwiatowa 83

Polsusz Sp. z o.o.

87704 Bądkowo, ul. Łówkowice