konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Klienci poszukujący tradycyjnej ceramiki łazienkowej będą usatysfakcjonowani asortymentem sklepu ze strony sklep-archjudyta.pl, który stara się mieć produkty w różnym designie, aby móc spełnić oczekiwania każdego nabywcy. Poza różnymi umywalkami przeznaczonymi to szafek na stronach sklepu dostępna jest także niejedna umywalka z blatem, która spełni oczekiwania osób uwielbiających styl retro.

Są to produkty o sporych wymiarach mające blaty z boków dostępne w stylu klasycznym lub retro, do których można dokupić ciekawe nóżki ceramiczne. Umywalki te zawieszane są do ściany, ale można je też montować na meblach. Charakteryzują się ciekawym designem, sporą głębokością i wygodą użytkowania. Są to produkty ceramiczne, na które producent udziela dwuletniej gwarancji. W ofercie sklepu są też eleganckie syfony umywalkowe przeznaczony do jej montażu, jak również zamykane, okrągłe korki z przelewem.

41-310 Dąbrowa Górnicza, ul. Ludowa 19/33

NIP:

https://sklep-archjudyta.pl/

2020-12-09 00:00:00

https://sklep-archjudyta.pl/ - Umywalka z blatem

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b