konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Renomowana firma bioArcus od lat zapewnia swoim klientom dostęp do nowoczesnych instalacji oraz produktów przeznaczonych do zwalczania substancji zwłowonnych i przyśpieszania rozkładu biologicznego. W swojej działalności stawia na kompleksowe podejście oraz innowacyjne technologie, co w połączeniu z bogatym doświadczeniem pozwala jej w pełni odpowiadać na oczekiwania i potrzeby najbardziej wymagających klientów.

W asortymencie powyższego przedsiębiorstwa czeka między innymi szeroki wybór aktywnych elementów systemów filtracyjnych. Firma produkuje filtry biologiczne w wariancie węglowym, chemicznym, jonowymiennym i biofiltry. Specjalne rozwiązania materiałowe umożliwiają skuteczną redukcję przykrych woni, szkodliwych dla człowieka związków chemicznych i wszelkiego rodzaju innych odorów pochodzenia organicznego.

03-741 Warszawa, ul. Białostocka 22/9

NIP: 527-14-56-878

https://bioarcus.pl

2020-11-30 00:00:00

Szukasz filtrów biologicznych?

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a