konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Chcąc szybko sprzedać samochód w dobrej cenie, warto pomyśleć o ofercie firmy ze strony skupaut-pomorskie.pl, która zawsze rzetelnie i uczciwie dokonuje wyceny. Jest to przedsiębiorstwo prowadzące skup aut w Rumi, Gdyni i innych miejscowościach pomorskiego. Skupuje ono pojazdy osobowe, motocykle, wózki widłowe i małe auta dostawcze wszystkich marek bez względu na stan techniczny, w jakim pojazd się znajduje.

Osoby pragnące pozbyć się kłopotu, mogą wypełnić formularz znajdujący się na stronie firmy, aby po kilku godzinach odezwał się jej pracownik i ustalił wizytę rzeczoznawcy, który dokona wyceny, starając się, aby była ona korzystna dla obu stron. Jeżeli strony dojdą do porozumienia co do kwoty, spiszą umowę kupna-sprzedaży, do której konieczny jest dowód rejestracyjny samochodu, karta pojazdu, jeśli jest wydana, a także dowód tożsamości sprzedającego, który natychmiast otrzyma gotówkę.

84-230 Rumia, ul. Obrońców Westerplatte 25/0

NIP: 5860205276

https://skupaut-pomorskie.pl/

2020-12-03 00:00:00

Skup aut Rumia

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44