konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Firma oferująca wynajem autokarów, autobusów i busów z kierowcą lub do dyspozycji klientów realizuje zlecenia w zakresie wyjazdów poza granice Polski. Hera Trans z Poznania proponuje międzynarodowe przewozy autokarowe w dowolnych kierunkach. Zapewnia doświadczonych kierowców, sprawne technicznie pojazdy oraz komfortowe warunki podróżowania. Dysponuje nowoczesnymi pojazdami przystosowanymi do transportu większych grup - do 70 pasażerów i mniejszymi - od 7 do 33 osób. Posiada wszystkie wymagane certyfikaty i zezwolenia do realizacji tego rodzaju usług.

Z oferty przedsiębiorstwa korzystają na co dzień m.in. szkoły, firmy, organizacje turystyczne i instytucje. Wynajmuje ono swoją flotę na potrzeby wycieczek, wyjazdów integracyjnych, pielgrzymek. Dowozi wycieczki i kolonie oraz pracowników. Gwarantuje bezpieczną jazdę oraz atrakcyjne stawki.

62-002 Suchy Las k. Poznania, ul. Obornicka 117/0

NIP: 9721275909

http://heratrans.eu/

2020-12-15 00:00:00

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B