konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Pracownicy branży budowlanej powinni zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa Grafen Professional. Para się ono produkcją wysokiej jakości chemii budowlanej, która jest gwarancją dobrze wykonanej pracy.

W ofercie dostępna jest piana pistoletowa, która świetnie spisuje się przy montażu futryn drzwiowych, ościeżnic okiennych, drzwi, elementów drewnianych i aluminiowych. Warto zwrócić też uwagę na wszelkie dostępne w ofercie kleje, a także silikony i akryle. Produkty przeszły testy i badania, aby spełniały wszelkie stawiane przed nimi wymagania. Nie ważne więc czy jesteś pracownikiem budowlanych szukającym sprawdzonego dostawcy, czy właścicielem sklepu budowlanego, z pewnością wspomniana firma okaże się niezastąpionym partnerem w biznesie. Sprawdź szeroki asortyment, zamów interesujące Cię produkty i rozpocznij owocną współpracę!

31-752 Kraków, ul. Kornela Makuszyńskiego 28/0

NIP: 6781010745

https://grafenprofessional.eu/

2020-12-28 00:00:00

Piana pistoletowa

prace.edu.pl

30960 Kraków, ul. Skrytka pocztowa 220

Gomeo

30683 Kraków, ul. Nowosądecka 74

toPROMO Advertising Group

32600 Oświęcim, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 28/4