konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Koryta kablowe sprzedawane na witrynie elpuk.com.pl to produkty odporne na korozję, kwasy oraz pękanie. Tworzy się je ze sprawdzonych materiałów, mogących pracować w najtrudniejszych warunkach. Osoby poszukujące korytek do wnętrz suchych decydują się na korytka perforowane, ocynkowane galwanicznie. Część z nich ma dodatkową powłokę aluminiową, której niestraszna jest wilgoć. Strona należy do firmy posiadające modele różnych typów, dostępne w niewygórowanych cenach.

Są one polecane osobom z branży chemicznej i spożywczej. Znajdują zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej i cechują się prostotą montażu. Niekiedy są pokrywane specjalną powłoką lakierowaną, co pozytywnie wpływa na estetkę wnętrz. Firma posiada także koryta siatkowe przeznaczone do lekkich instalacji oraz do przewodów o dużych przekrojach. Produkuje się je między innymi z blachy ocynkowanej oraz tworzyw sztucznych.

95-050 Konstantynów Łódzki, ul. Kościelna 15/0

NIP: 947-18-40-661

https://www.elpuk.com.pl

2021-01-15 00:00:00

EL-PUK Sp. z o. o. | Korytka perforowane

wyprawkowy

95060 Brzeziny, ul. Słoneczna 37

Communication Corner

90318 Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza 72

Xfelgi.pl

97330 Poniatów, ul. Piotrkowska 4C