konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Każda osoba zainteresowana pracą w Niemczech powinna zapoznać się z ofertami na stronie mondi.pl. Agencja rekrutacyjna zamieszczająca propozycje zatrudnienia dba o relację z kandydatami oraz firmami, z którymi współpracuje. Dobra komunikacja jest jednym z priorytetów w tej branży. Dzięki dobrej atmosferze zarówno pracownicy, jak i pracodawcy są zadowoleni ze współpracy z agencją. Dlatego też organizacja zatrudnienia przebiega bez problemów.

Na stronie zamieszczonych jest wiele ogłoszeń. Niektóre z nich dotyczą zatrudnienia w magazynie. Oferty zawierają szczegółowe informacje na temat współpracy z daną firmą. Praca na magazynie w Niemczech wymaga zazwyczaj komunikatywnej znajomości lokalnego języka. Ponadto, poszukiwane są również osoby z uprawnieniami na wózki widłowe. Stanowiska pracy zlokalizowane są w różnych miejscach kraju.

61--89 Poznań, ul. Plac Andersa 3/0

NIP: 7010272689

https://mondi.pl/

2021-02-07 00:00:00

Praca Niemcy magazyn

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B