konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Przewozy osobowe oferowane przez zakopane-taxibus.pl zapewniają duży komfort dla pasażerów. Klienci mogą dowolnie wybierać cel podróży, a taxi w Zakopanem zawiezie ich do największych atrakcji turystycznych regionu. Wystarczy zadzwonić i opowiedzieć o swoich potrzebach. Wykwalifikowani kierowcy mają duże doświadczenie i doskonale radzą sobie zarówno w krótkich, jak i dalekich trasach. W ramach współpracy można liczyć na:

  • przejrzysty i atrakcyjny cennik,
  • punktualne przewozy,
  • nowoczesną i zadbaną flotę transportową.

Wszystkie samochody przechodzą regularne przeglądy w warsztacie mechanicznym, dzięki czemu udaje się unikać kłopotliwych awarii na drodze. Są zachowane w idealnej czystości i gwarantują komfortową przestrzeń dla wszystkich pasażerów. Wśród najczęściej wybieranych przez klientów kursów znajdują się dojazdy do Morskiego Oka i Doliny Chochołowskiej.

34-500 Zakopane, ul. Pardałówka 9/0

NIP: 7361678922

http://zakopane-taxibus.pl/

2021-01-17 00:00:00

http://zakopane-taxibus.pl/ - Taxi Zakopane

prace.edu.pl

30960 Kraków, ul. Skrytka pocztowa 220

Gomeo

30683 Kraków, ul. Nowosądecka 74

toPROMO Advertising Group

32600 Oświęcim, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 28/4