konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Współcześnie prawie każdy ma w domu drukarkę, ale wydruki 3D warto zlecić profesjonalistom z rekomendowanej firmy. W swojej pracy wykorzystują oni najnowocześniejszą technologię FDM, która jest idealna do tworzenia prototypów funkcjonalnych. Zlecając druk 3D przedsiębiorstwu z Rzeszowa, można liczyć na kompleksową usługę. Obejmuje ona obróbkę graficzną wstępnego projektu. Na późniejszym etapie fachowcy dobierają odpowiednie materiały eksploatacyjne. Pozwala to wykonać najlepszy prototyp. Stanowi on doskonały punkt wyjścia do dalszych badań nad produktem końcowym. Do tej pory drukarnia Solid3D zrealizowała prototypy np.:

  • części samochodowych,
  • protez uzębienia oraz kończyn,
  • brył przestrzennych.

Cały proces może odbyć się zdalnie. Klient wysyła e-mailem rysunki techniczne wraz ze specyfikacją, a pracownicy zajmują się resztą. Wydrukowane części są pakowane i dostarczane pod wskazany adres.

31--83 Kraków, ul. Fatimska 41a/412

NIP:

https://solid3d.pl/

2021-02-06 00:00:00

solid3d • Druk 3D Rzeszów

prace.edu.pl

30960 Kraków, ul. Skrytka pocztowa 220

Gomeo

30683 Kraków, ul. Nowosądecka 74

toPROMO Advertising Group

32600 Oświęcim, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 28/4