konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Firma Airmech to zaufany dostawca nowoczesnych rozwiązań, dedykowanych posiadaczom jachtów, chcących zwiększyć ich funkcjonalność czy bezpieczeństwo użytkowania. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w urządzeniach elektronicznych oraz w elektryce i współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami z całego świata. Dzięki niemu można stworzyć sieci urządzeń elektronicznych, ułatwiające poruszanie się jachtem. Mowa tu między innymi o radarach, echosondach czy nawigacjach GPS, nieocenionych podczas poruszania się po zupełnie obcych akwenach.

Na ofertę firmy składają się akcesoria umożliwiające stworzenie sieci zasilania NMEA. Odznaczają się one wysoką jakością i niepodatnością na uszkodzenia mechaniczne. Bez problemu pracują w trudnych warunkach i niezależnie od aktualnej pogody. W katalogu dostępne są złączki oraz przewody w różnych wariantach, które są kompatybilne z rozmaitymi sprzętami.

83-000 Juszkowo, ul. Polna 19/0

NIP:

https://airmech.pl

2021-02-06 00:00:00

Nmea • Airmech

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44