konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W hurtowni Zdrowy Sen czeka szeroki wybór materacy oraz innych produktów przeznaczonych do aranżacji sypialni. Firma jest oficjalnym przedstawicielem marki Koło, a także innych uznanych lokalnych producentów. Jej produkty wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem, zaawansowanymi rozwiązaniami materiałowymi, a także konkurencyjnymi cenami, również przy zamówieniach detalicznych.

Na stronie powyższego dystrybutora można znaleźć zarówno klasyczne rozwiązania, jak i najbardziej zaawansowane wyroby. Materace termoelastyczne z pewnością należą do drugiej z wymienionych grup. Specjalna pianka, której użyto do wypełnienia, odkształca się pod wpływem temperatury, dopasowując się do ciała śpiącej osoby. Taka właściwość to gwarancja wyjątkowej wygody, a tym samym idealnych warunków do zdrowego, regenerującego wypoczynku po najcięższym dniu w pracy.

61-144 Poznań, ul. Krzywoustego 68/0

NIP: 7771526175

http://www.zdrowysenmaterace.pl/

2021-02-15 00:00:00

Materace termoelastyczne | http://www.zdrowysenmaterace.pl/

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B