konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Na stronie beautymedica.pl udostępniono listę zabiegów, dzięki którym można zadbać o swoją skórę. Prowadzi ją salon wykorzystujący najnowocześniejsze urządzenia, przynoszące oczekiwane rezultaty w krótkim czasie. Współpracuje z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy dobierają zabiegi pod kątem potrzeb i budżetu, jakim dysponuje klient. Proponują laserowe usuwanie plam starczych znajdujących się na dłoniach lub innych fragmentach ciała.

Wykorzystują skuteczne lasery rozjaśniające pigment, które niszczą melaninę, dzięki czemu skóra wygląda młodziej. Usługą tą interesują się klienci chcący pozbyć się przebarwień w sposób bezbolesny. Zabiegi trwają mniej więcej kilkanaście minut, a po ich zakończeniu pacjenci mogą powrócić do swoich codziennych obowiązków. Klinika zajmuje się także:

  • naczyniakami,
  • rumieniami,
  • rozszerzonymi naczynkami,
  • przebarwieniami potrądzikowymi,
  • świeżymi bliznami.

87--10 Toruń, ul. Mikołaja Reja 20/0

NIP: 9561582895

https://www.beautymedica.pl/

2021-02-03 00:00:00

Laserowe usuwanie plam starczych

Autokasacja U Jacka

87700 Aleksandrów Kujawski , ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Auto Serwis Kwiatowa

87100 Toruń, ul. Kwiatowa 83

Polsusz Sp. z o.o.

87704 Bądkowo, ul. Łówkowice