konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Do Kliniki Oaza zgłaszają się osoby chcące rozpocząć walkę z nałogiem. Samodzielne wychodzenie z uzależnienia jest trudne, ponieważ wymaga silnej woli, dlatego wsparcie profesjonalistów bywa nieocenione. Placówka kieruje ofertę do młodzieży z rozmaitymi problemami. Jest to prywatny ośrodek zamknięty, w którym znajdują się przestronne i zadbane pokoje oraz liczne udogodnienia wpływające na komfort podopiecznych. Odbywają się w nim indywidualne lub grupowe sesje terapeutyczne.

Podopiecznymi kliniki są osoby uzależnione od narkotyków alkoholu czy urządzeń mobilnych. Uzależnienie od telefonu komórkowego wśród młodzieży jest dziś coraz częściej występującym problemem. Kadra zatrudniona w ośrodku wspiera w walce z nałogiem, który często objawia się zaniedbywaniem codziennych obowiązków, apatią, rozdrażnieniem, problemami w szkole, niemożnością nawiązywania relacji z rówieśnikami czy agresją.

87-850 Choceń, ul. Ługowiska 1/0

NIP: 8883059058

https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/

2021-02-21 00:00:00

Uzależnienie od telefonu komórkowego wśród młodzieży

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

87850 Choceń, ul. Ługowiska 1

Autokasacja U Jacka

87700 Aleksandrów Kujawski , ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Salon Meblowy Luksus Meble

87640 Czernikowo, ul. Mickiewicza 6