konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W ośrodku Astra Med leczone są uzależnienia między innymi od alkoholu i narkotyków. Są to bardzo podstępne substancje. Dlatego też nie wiele osób zdaje sobie sprawę ze swojego choroby. Osoby przebywające w ośrodku mogą skutecznie poradzić sobie z tym nałogami. Pracują w nim profesjonaliści, którzy przeprowadzają chorą osobę przez cały proces wychodzenia z uzależnienia.

Leczenie alkoholizmu w pomorskim trwa minimum 4 tygodnie. W zależności od zapotrzebowania ten czas można wydłużyć. Najważniejsza jest skuteczność leczenia. Pacjent powinien zakończyć terapię w momencie, w którym jest w stanie poradzić sobie z piciem alkoholu wśród znajomych lub rodziny. Tak więc czas pobytu w ośrodku jest zmienny, a o jego długości decyduje terapeuta wraz z alkoholikiem. Podczas psychoterapii odbywa się również akceptacja nałogu oraz próba życia bez niego.

82-110 Kąty Rybackie, ul. Zaciszna 7/0

NIP:

https://astramedterapia.pl

2021-02-14 00:00:00

Leczenie alkoholizmu pomorskie

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44