konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Chrypka nie zawsze musi zwiastować przeziębienie lub grypę, a z preparatów dostępnych na stronie internetowej lek24.pl bardzo często korzystają przedstawiciele takich zawodów, jak nauczyciel czy lektor. W przypadku takich osób nawilżanie błony śluzowej gardła jest kluczowe, gwarantuje dobre samopoczucie i sprawia, że codzienne obowiązki związane z używaniem donośnego głosu nie są aż tak męczące. Tabletki na chrypkę można więc stosować profilaktycznie, choć są odpowiednim rozwiązaniem również w przypadku bólu gardła i przeziębienia.

Suplementy tego typu są dostępne w formie tabletek, które są stworzone na bazie naturalnych receptur. W składzie tabletek można odszukać na przykład witaminę C, miód oraz liczne olejki i soki owocowe. Na stronie internetowej opisywanej apteki znajduje się mnóstwo wariantów takich produktów, dlatego każdy może wybrać nie tylko optymalną wielkość opakowania, ale także ulubioną wersję smakową.

81-033 Gdynia, ul. Chylońska 116a/0

NIP:

https://www.lek24.pl

2021-02-21 00:00:00

Tabletki na chrypkę

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44