konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Poszukując odzieży ochronnej i sprzętu chroniącego zdrowie i życie przed różnego rodzaju szkodliwymi czynnikami, warto zajrzeć na stronę profshop.pl należącą do firmy prowadzącej profesjonalny sklep z tego rodzaju artykułami. Jest on doskonale wyposażony i z pewnością firmy, jak również klienci prywatni znajdą tam wszystko, czego mogą potrzebować. Dla ułatwienia poszukiwań wszystkie produkty są umieszczone w odpowiednich kategoriach. Jednym z produktów, który przyda się w każdym domu z własnym ogrzewaniem, a także z kuchenką gazową, jest miernik czadu. 

Urządzenie to wykrywa tlenek węgla, zwany też cichym zabójcą. Jeśli w pomieszczeniu będzie go zbyt wiele, detektor uruchomi sygnał dźwiękowy i optyczny, ostrzegając tym samym o niebezpieczeństwie. W ofercie jest wiele urządzeń spełniających rygorystyczne wymagania norm, dlatego każdy klient znajdzie takie, które będzie mu odpowiadało parametrami.

64-100 Leszno, ul. Łaziebna 24/5

NIP: 6932179839

https://www.profshop.pl/

2021-03-01 00:00:00

Miernik czadu - ProfShop Monika Olejko

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B