konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Na stronie internetowej sliwinskitenis.pl można zapoznać się z bogatą ofertą zajęć sportowych dla dzieci z różnych kategorii wiekowych. Firma może pochwalić się rozbudowanym katalogiem usługowym, na który składa się między innymi akrobatyka w Pruszkowie. Zajęcia odbywają się w bogato wyposażonej sali gimnastycznej pod okiem doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych trenerów, dzięki czemu pociechy mogą prawidłowo i w kompleksowy sposób rozwijać swoje ciało przy maksymalnie ograniczonym ryzyku kontuzji.

Powyższe przedsiębiorstwo prowadzone jest przez pasjonatów, którzy swoim entuzjazmem zarażają kolejne pokolenia młodych sportowców. Obok akrobatyki specjalnością firmy są zajęcia tenisowe, organizowane zarówno indywidualnie, jak i grupowo, a także wszelkiego rodzaju kolonie letnie oraz zimowe w nowoczesnych ośrodkach.

05--80 Pruszków , ul. Jasna 2/0

NIP: 5342286835

https://sliwinskitenis.pl/

2021-03-21 00:00:00

Akrobatyka pruszków | MICHAŁ ŚLIWIŃSKI

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a