konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Firma, która oferuje nie tylko bogatą gamę wysokiej jakości elementów wyposażenia wnętrz, lecz również usługi związane z pomiarami i montażem poszczególnych produktów cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób chcących zrealizować szybki i satysfakcjonujący remont mieszkania lub domu.

Panel laminowany to propozycja, która doskonale sprawdzi się podczas projektowania podłogi w salonie lub sypialni. Na stronie internetowej Sklep.iprofessional.pl czekają na Ciebie modele w różnorodnych wzorach i kolorach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz wygląd produktów do stylistyki konkretnego pomieszczenia. W ramach współpracy z klientem fachowcy przed montażem sprawdzają wilgotność i wytrzymałość wylewki. Po zakończeniu prac następuje odbiór potwierdzony protokołem zdawczo-odbiorczym. Każdy projekt jest przygotowywany zgodnie z indywidualnymi wytycznymi otrzymanymi od klienta.

62-052 Komorniki, ul. Poznańska 140/0

NIP: 7773262094

https://sklep.iprofessional.pl

2021-03-25 00:00:00

Panel laminowany

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B