konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Autokary tej firmy przydają się organizatorom wycieczek szkolnych oraz przedsiębiorcom planującym wyjazdy integracyjne. Niektórzy wynajmują je na uroczystości rodzinne, takie jak wesela, ponieważ dają możliwość sprawnego przewiezienia zaproszonych gości spod kościoła do miejsca, w jakim odbędzie się zabawa. To dobre rozwiązanie dla osób nieposiadających własnych samochodów, którym zależy na sprawnym dotarciu do celu. Przedsiębiorstwo zapewnia szeroki wybór połączeń oraz konkurencyjne ceny.

Wycieczki autokarowe to ogromna wygoda, ponieważ pasażerowie nie muszą się przesiadać ani martwić o dodatkowe opłaty związane z bagażem, z jakimi spotykają się osoby korzystające z lotnisk. Przewozy autokarowe w Koszalinie generują spore oszczędności, a więcej informacji na ich temat można uzyskać na stronie marotur.pl. Firma posiada nowoczesną i dobrze wyposażoną flotę, która dociera sprawnie do celu.

75--95 Koszalin, ul. Strażacka 1/4

NIP: PL4990679983

https://marotur.pl/

2021-04-24 00:00:00

Przewozy autokarowe Koszalin

FCE.PL

72200 Nowogard, ul. Osiedlowa 3

STUDIO22

78320 Połczyn Zdrój, ul. Moniuszki 8

Averto Sp. z o. o.

70-433 Szczecin, ul. Śląska 32a