konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Przedsiębiorstwo ze strony importantcargotraffic.pl od lat zajmuje się spedycją towarów na cały świat. Jest w stanie zorganizować każdy rodzaj przewozów lądem, powietrzem i wodą z uwzględnieniem specyfiki ładunku. Transport międzynarodowy jest specjalnością firmy i świadczy ona uslugi spedycyjne na najwyższym poziomie. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy i ustalić wszelkie szczegóły, aby wysłać towar nawet do tak odległego miejsca, jak Japonia czy Australia.

Poza samym transportem przedsiębiorstwo to zajmie się także wszelkimi formalnościami. Ma ono swoich przedstawicieli na całym świecie, którzy dopilnują ładunku na każdym etapie podróży. Współpracuje także z wieloma solidnymi podwykonawcami i przewoźnikami z różnorodną flotą. Usługi realizowane są sprawnie i rzetelnie, a każdy ładunek jest ubezpieczony od trudnych do przewidzenia zdarzeń. Firma ma wielu zadowolonych z usług klientów.

50-71 Sulejówek, ul. Bema 5/4

NIP: 5242816469

https://importantcargotraffic.pl/

2021-05-03 00:00:00

Transport międzynarodowy

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

2Koła & Ski

62002 Suchy Las / Poznań, ul. Szkolna 56

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25