konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Przedsiębiorstwo XBS Logistics S.A. to firma, która opracowuje rozwiązania wznoszące logistykę na wyższy poziom. Ekipę tworzą doświadczeni specjaliści, którzy świadczą outsourcing procesów związanych z przechowywaniem i dostarczaniem produktów. Ich celem jest usprawnienie łańcucha dostaw oraz optymalizacja kosztów prowadzenia biznesu, a tym samym zwiększenie zysku.

Jedną z proponowanych usług jest opracowanie rozwiązań, które zagwarantują rozsądne, profesjonalne i efektywne magazynowanie towarów. Fachowcy przygotują koncepcje dotyczące zakupu właściwych regałów oraz systemu zarządzania asortymentem, jego przesunięć, sprawnego wydawania paczek itp. Dzięki zaproponowanym wdrożeniom możliwe jest przyspieszenie takich procesów jak inwentaryzacja, załadunek pojazdów transportowych, a także uzyskanie większej kontroli nad towarem, co ogranicza ryzyko jego kradzieży czy zagubienia.

05-870 Błonie , ul. Pass 20/0

NIP: 524-238-06-93

https://xbsgroup.pl/

2021-05-10 00:00:00

Magazynowanie towarów

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a