konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Od wielu lat firma ze strony sciskpol.pl produkuje różne narzędzia ręczne i maszyny służące nie tylko w warsztatach, ale też w wielu zakładach pracy. Niektóre z nich są zaawansowane technologicznie inne natomiast wydają się nieskomplikowane, takie na przykład, jak ścisk szybkomocujący. Jednak bez tych prostych wykonanie wielu precyzyjnych prac byłoby niemożliwe. Produkty tej firmy cechują się przede wszystkim doskonalą jakością materiałów użytych do ich produkcji i wieloma doskonale przemyślanymi rozwiązaniami.

Ściski stalowe z szybkim mocowaniem sprawdzą się w wielu pracach wymagających wyjątkowej dokładności. Gwarantują pewny chwyt i pozwalają na obróbkę spawaniem, ale są też chętnie używane w stolarniach i warsztatach ślusarskich, a nawet przy obróbce różnych materiałów z użycie maszyn CNC. Ich cechą szczególną jest specjalna zapadka, która uniemożliwia poluzowanie się obrabianego przedmiotu.

64-420 Kwilcz, ul. Miłostowska 26/0

NIP:

https://www.sciskpol.pl/

2021-05-10 00:00:00

Ścisk szybkomocujący

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B