konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Biuro pośrednictwa Bulgaria Street oferuje swoim klientom szeroką gamę atrakcyjnie położonych nieruchomości, które są zlokalizowane na terenie Bułgarii – przede wszystkim w znanych kurortach letnich. Nabyte w ten sposób mieszkania, apartamenty czy domy mogą być wykorzystywane do celów prywatnych, jak też pod kątem prowadzenia działalności gospodarczej związanej z turystyką oraz noclegami. Oferta stale poszerza się o nowe lokale zapewniające optymalny komfort użytkowania.

Z każdym rokiem nieruchomości nad morzem w Bułgarii wzbudzają rosnące zainteresowanie klientów z Polski, którzy chcą mieć idealne miejsce do spędzania urlopowego czasu, chociażby w pobliżu słynnych Złotych Piasków. Poza tym przybywa osób, które chcą korzystać z uroków bułgarskich destynacji pod kątem goszczenia turystów z różnych państw i zarabiania na tym pieniędzy. Biuro pomoże nabyć obiekt odpowiadający indywidualnym potrzebom.

80-00 Burgas, ul. Mitropolit Simeon 3/0

NIP: 201044749

https://www.bulgariastreet.pl/

2021-05-04 00:00:00

https://www.bulgariastreet.pl/ - Bułgaria nieruchomości nad morzem

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

03189 Alicante, ul. Calle Isla Tabarca 2

Posmakujto!

00000 ---, ul. -- 0