konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wielu klientów przedsiębiorstwa Solektro coraz bardziej przekonuje się do pomp ciepła znajdujących się w jego asortymencie. To funkcjonalne i uniwersalne urządzenia sprawdzające się w wielu gospodarstwach domowych, które zapewniają niskie koszty ogrzewania oraz możliwość pracy w najtrudniejszych warunkach. Wykorzystują odnawialne źródła energii i można uzyskać na nie dofinansowanie, dzięki czemu ich zakup nie wiąże się z dużymi wydatkami.

Każda pompa ciepła  obniża emisję dwutlenku węgla, przez co bardzo często zastępuje popularne w przeszłości kotły gazowe. Modele czekające na klientów cechują się wysoką klasą energetyczną i nie wymagają stosowania drogich paliw. Rozwiązanie to jest wygodne, ponieważ nie wymaga od klientów budowy komina oraz przestrzeni służącej do magazynowania opału. Pompy są proste w obsłudze i mogą być wykorzystywane przez nawet 40-50 lat.

33-100 Tarnów, ul. Krakowska 13a/0

NIP:

https://solektro.pl

2021-05-01 00:00:00

Pompa ciepła

prace.edu.pl

30960 Kraków, ul. Skrytka pocztowa 220

Gomeo

30683 Kraków, ul. Nowosądecka 74

toPROMO Advertising Group

32600 Oświęcim, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 28/4