konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Zabiegi stomatologii estetycznej proponowane w Mediss Dental Clinic cieszą się wielkim zainteresowaniem, gdyż coraz większa liczba Polaków zwraca uwagę nie tylko na zdrowie, ale też wygląd swoich zębów. Najszybszym i często najlepszym sposobem na nadanie im olśniewającego wyglądu jest wybielanie zębów. W Gdańsku zabieg ten przeprowadza się z użyciem specjalnej lampy Philips Zoom Whitening, która pozwala szybko uzyskać efekt znacznie jaśniejszego szkliwa, usuwając zgromadzone na nim przebarwienia.

Wykonanie zabiegu i powtarzanie go co jakiś czas nie generuje dużych wydatków, a efekty są znakomite. Warto wiedzieć, że to właśnie kolor zębów rzuca się w oczy najmocniej, dlatego często zabieg ten w zupełności wystarczy - można cieszyć się pięknie wyglądającymi zębami bez bardziej zaawansowanych zabiegów. Co istotne, efekt utrzymuje się długi czas, nawet bez stosowania tzw. białej diety.

80-257 Gdańsk, ul. Słowackiego 37a/0

NIP:

https://dentysta-gdansk.com

2021-05-03 00:00:00

Wybielanie zębów Gdańsk • https://dentysta-gdansk.com

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44