konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Gama szklanych opakowań dostępnych na rynku odpowiada na potrzeby wytwórców leków czy kosmetyków, a M.GlassProject to nie bez powodu lider na polskim rynku, gdy chodzi o taki asortyment. W sprzedaży są butelki i buteleczki o odmiennych pojemnościach – można zamawiać także zakrętki do butelek, jak też modele z atomizerami (sprawdzają się szczególnie w przypadku kosmetyków, a także medycznych środków o właściwościach odkażających i znieczulających).

Jeśli ktoś musi zamówić liczne opakowania szklane, hurt daje możliwość dostarczenia ich w praktycznie dowolnej ilości. Należy tylko ustalić z wytwórcą szczegóły i czekać na sprawną realizację zamówienia. Lata doświadczeń sprawiają, że przedsiębiorstwo radzi sobie świetnie z potrzebami swoich klientów, a oferowane butelki, buteleczki czy flakony spełniają normy sanitarne w Polsce i w Unii Europejskiej.

05-090 Raszyn, ul. Tenisowa 5/0

NIP:

https://www.mglassproject.pl/

2021-05-25 00:00:00

Opakowania szklane hurt

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

LuxDom

05400 Otwock, ul. Karczewska 6