konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Poszukując wzorów dokumentów niezbędnych w pracy sekretariatu, warto zapoznać się z ofertą, którą udostępniają Wydawnictwa Akcydensowe S.A. To działający od lat na polskim rynku dostawca, dysponujący szerokim wyborem asortymentu. Prowadzony przez niego sklep online to opcja szybkich i korzystnych cenowo zakupów druków opartych o zawsze aktualną podstawę prawną. 

Pod linkiem sklepu można znaleźć zarówno wzory standardowych zaświadczeń, jak i bardziej specjalistyczne elementy, jak choćby dziennik korespondencji sekretariatu, niezbędny do prowadzenia rejestru pism przychodzących i wychodzących. 

Decyzja o skorzystaniu z powyższej propozycji to pewność, że zamówiony towar będzie zgodny z oczekiwaniami klienta. Każdy rodzaj druków jest sprawdzany przed wysyłką, by ocenić zarówno jakość zastosowanego tuszu oraz widoczność niezbędnych treści na każdym egzemplarzu, jak i estetykę.

01-225 Warszawa, ul. Bema 60a/0

NIP:

https://wa.com.pl

2021-06-12 00:00:00

Dziennik korespondencji sekretariatu

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a