konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Korzystając z oferty trójmiejskiego gabinetu psychologicznego, można liczyć na wyjście z różnego rodzaju trudnych sytuacji życiowych. Na spotkania należy umawiać się z odpowiednim wyprzedzeniem (telefonicznie lub za pośrednictwem specjalnego formularza kontaktowego, dostępnego pod adresem gabinetpomoc.pl).

Jeśli zaś chodzi o ceny, podzielono je według trzech następujących kategorii:

  • konsultacje psychologiczne,
  • interwencje kryzysowe,
  • psychoterapia.

Jedna sesja trwa zwykle pięćdziesiąt minut (jeżeli zajdzie taka potrzeba, może zostać wydłużona bądź skrócona). Sam gabinet tworzy bardzo przyjazną i komfortową przestrzeń, która sprzyja spokojnym rozmowom i daje poczucie bezpieczeństwa.

 Każda z przeprowadzanych rozmów jest dogłębnie analizowana przez psychoterapeutę, aby możliwe było wyciągnięcie z niej jak największej ilości korzyści i pomocy dla samego pacjenta. Psycholog w Gdańsku otwarty jest na potrzeby podopiecznych. 

81-378 Gdynia, ul. Al. Józefa Piłsudskiego 28/8

NIP:

https://gabinetpomoc.pl/

2021-06-15 00:00:00

Psycholog gdańsk

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44