konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Podmiot ten zajmuje się sprzedażą mebli przeznaczonych na potrzeby różnego rodzaju działalności gospodarczych. Osoby zainteresowane mogą znaleźć tutaj między innymi tanie meble biurowe. Siedziba firmy o nazwie Dek-All znajduje się na terenie Katowic. Współpraca z tą firmą w wielu przypadkach okazać się może bardzo interesującą propozycją. Klienci tego przedsiębiorstwa liczyć mogą na:

  • atrakcyjne ceny
  • szeroki asortyment
  • wysoką jakość
  • profesjonalną obsługę

Swoim klientom firma, o której mowa, ma do zaoferowania rozbudowaną ofertę obejmującą między innymi fotele kinowe i teatralne, krzesła i fotele obrotowe, sofy oraz fotele gabinetowe, lady recepcyjne, sofy oraz fotele recepcyjne, ścianki działowe, panele ścienne, meble hotelowe, czy też meble kawiarniane. Z pomocą omawianego przedsiębiorstwa można zatem wyposażyć rozmaite obiekty w sposób atrakcyjny zarówno od strony wizualnej, jak i użytkowej.

40-228 Katowice, ul. 1-go Maja 28/0

NIP:

https://www.dekall.pl/

2021-07-03 00:00:00

Tanie meble biurowe | Dek-All

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b