konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Ceniona klinika BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia oferuje szeroki wybór zabiegów. Jej klienci mogą poddać się między innymi:

  • mikrodermabrazji,
  • mezoterapii igłowej,
  • peelingowi kawitacyjnemu,
  • oxybrazji.

Wysoki poziom zabiegów oraz dbałość o komfort pobytu w salonie to bez wątpienia zasługi jego renomy. Klinikę wyróżnia także nowoczesne wyposażenie. Zaawansowany sprzęt pozwala korzystać ze współczesnych dokonań medycyny estetycznej. Osoby chcące umówić się na laser Harmony w Warszawie, również mogą liczyć na usługi polecanego centrum piękności. Innowacyjna laseroterapia to doskonała metoda na spowolnienie procesów starzenia. Kuracja umożliwia znaczną redukcję przebarwienia skóry, jej przesuszenia i pomarszczenia. Zmiany te najczęściej powodowane są przez nadmierną ekspozycję ciała na słońcu. Dzięki wizycie w uznanym salonie można skutecznie ograniczyć efekty fotostarzenia.

03-984 Warszawa, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/8

NIP: 1130143514

https://klinikagoclaw.pl/

2021-06-25 00:00:00

Laser harmony Warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a