konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Założyciele dolnośląskiego gabinetu stomatologicznego Dental Med Clinic doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest właściwe nastawienie pacjentów do odbywania wizyt. Z tego powodu umieścili w swej ofercie także usługi z zakresu stomatologii dziecięcej. Lekarz na co dzień pracujący z dziećmi ma do nich odpowiednie podejście, dlatego gwarantuje, że wizyta, nawet pierwsza, nie będzie dla malucha niemiłym przeżyciem i nie wywoła w nim traumy. Właśnie złe doświadczenia są często przyczyną strachu dorosłych przed dentystą, warto więc zaoszczędzić ich swojemu dziecku, co pozwoli dobrze zadbać o jego zdrowie.

Stomatolog dla dzieci we Wrocławiu jest przy tym w stanie wykonywać różnego rodzaju zabiegi - dzieci wcale nie zawsze potrzebują tylko podstawowych działań. W miejscu tym można skorzystać na przykład z zabiegów stomatologii profilaktycznej, która pomaga chronić zęby przed próchnicą, a także leczyć i usuwać zęby, również mleczne.

51-124 Wrocław, ul. Kamieńskiego 142/0

NIP: 8951391197

https://www.implantywroclaw.com.pl

2021-08-11 00:00:00

Stomatolog dla dzieci Wrocław

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25

DetoksVIP

50020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74